***  U JANINY - WYNAJEM POKOI I WYŻYWIENIE *** ZAWOJA *** - Witamy na naszej stronie !
U Janiny. Zawoja - wynajem pokoi
Nasza oferta
Dom
Okolica
Atrakcje
Jak dojechać
Cennik
Rezerwacja

Jak dojechać?
Powiadają, ze wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Pragniemy jednak zwrócić Państa uwagę na tę jedną prowadzącą do nas. Z Krakowa do Zawoi, przez Sułkowice, Suchą Beskidzką, Maków Podhalański.


Wyœwietl większš mapę

Nasz dom położony jest w Zawoi - Wilcznej. Aby do nas trafić, w Zawoi-Widłach należy skręcić w prawo, kierując się drogowskazem na siedzibę Babiogórskiego Parku Narodowego. W odległości ok. 500 m od rozjazdu, po prowej stronie znajduje się zabytkowa kapliczka, po lewej zaś widoczna jest wieża koscioła. Jest to punkt charakterystyczny. Aby do nas trafić należy tuż za kapliczką skręcić w lewo, w wąską droge dojazdową. Jeżeli przejechałeś obok kapliczki i właśnie wjeżdżasz na most, to niestey przeoczyłeś drogę prowadzącą w nasze gościnne progi.

Jeśli nie posiadasz własnego środka transportu...
Jeśli nie dysponujesz własnym srodkiem transportu, możesz do nas dojechać autobusem z Suchej Beskidzkiej, wysiadając na przystanku Zawoja - Wilczna. Jadąc autobusem lub busem z Krakowa, powinieneś wysiąść na przystanku Zawoja-Widły i skazany jesteś na przymusowy spacer ;-) (ok. 500 m). Możesz także wcześniej skontaktować się z nami i ustalić kwestię transportu.

U Janiny. Zawoja - wynajem pokoi
U Janiny. Zawoja - wynajem pokoi
Strona aktualizowana: 2024/04/15